Çok kişili satranç

Bulmaca
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 67.7 MB
  • Version 2.9.18
  • Dil Türkçe
  • Firma Benjamin Lochmann New Media GmbH
Mobil cihazınız ile satranç keyfini yaşayın.

Stratejinin, zekanın tavan yaptığı tavla oyunu mobil cihazınızda stratejik hareketler sonucunda kazanmanız için sizleri bekliyor. Çok kişili satranç oyunu da mobil cihazınıza indirebileceğiniz kaliteli görselleri ile sizleri eğlendirmeyi başaran kaliteli bir mobil uygulamadır. Bu oyun türünde mantığınla dünyanın herhangi bir yerindeki bir oyuncuyla oyun oynayabilirsiniz. Bu oyun türüyle kendine özel dünya şampiyonası düzenle. Bu oyunu karşı oyuncu kendi cihazına indirdiği sürece birden fazla cihazla online olarak oynayabilirsin.

Satranç oyununu online oyna, kendi dünya şampiyonanı düzenle, rakibini zor duruma sürükle, strateji ve taktik yeteneğini en iyi şekilde kullan ve Elo puanını yükselt. Hamlelerin rakip oyuncuyu şah mat etmeye yetecek mi? Bunu hepimiz görelim. Oyunu oynarken aynı zamanda isterseniz rakibiniz ile sohbet edebilir ve oyunu daha çekişmeli hale getirebilirsiniz. Arkadaş listesi sana, beraber oynadığın ve online arkadaşlarını oyuna davet etme imkanı sağlar. 

Rakiplerini yenmek için stratejik planlamalarını güçlendir ve en olmadık yerde rakibinize en güçlü hamlenizi yapın ve onu hareket edemez hale getirin. Birde şah mat yaptınız mı oyun sizindir. 

 

Daha Fazla Göster
Çok kişili satranç indir
DİĞER SÜRÜMLER